Meie Väärtused

 

Turvalisus

Hädaolukordi juhtub harva, aga siiski peavad perfektselt funktsioneerivad pidurisadulad olema nendeks juhtudeks valmis. Pidurite usaldusväärsus ja efektiivsus tagavad juhile, kaassõitjate ja teiste liiklejate turvalisuse. Me ei tee järeleandmisi, kui kaalul on meie klientide turvalisus. Me viime läbi teste, kogume andmeid, küsime tagasisidet ja testime uuesti. Ei ole kahtlust, et meie taastatud tooted vastavad täpselt samale kvaliteedi- ja ohtusnõuetele kui uued pidurisadulad.

 

Kvaliteet

Me kasutame ainult kõige kaasaegsemaid ja progressiivseid süsteeme, mis kindlustavad pidurisadulate korrektse kokkupaneku ja seega vastavuse rangetele nõuetele. Meie taastatud pidurisadulad täidavad kõiki turvalisuse ja kvaliteedi nõudeid, et saaksite iga päev enda tööd teha. Seetõttu anname ka kõikidele taastatud pidurisadulatele tehasegarantii.

 

Keskkond

See, kuidas me oma planeeti kohtleme, on meie endi kätes. Taastatud pidurisadulad kaitsevad ja säästavad keskkonda, sest ainult ohutusega seotud osad on asendatud. Me ostame ja taastame pidurisadulaid üle kogu maailma, et anda metallile uus elu ilma teisi kahjustamata. Me oleme teadlikud oma vastutusest keskkonna ja enda töötajate ees ja teeme kõik, et neid eesmärke täita.