MEIST


MEIE FIRMAST

Truck Center International OÜ on Euroopa suurimaid veoautode, busside ja haagiste, taastatud pidurisadulate tarnijaid. Meie põhisuunad on kõrgkvaliteetsete pidurasadulate tootmine nii veoautodele ja bussidele kui ka treileritele ning poolhaagistele. Kaasaarvatud HALDEX, KNORR-BREMSE, MERITOR, WABCO, BPW .

Meie peakontor asub Tallinnas ning omame laia edasimüüjate võrgustikku nii Euroopas kui ka Venemaal, laiendades oma kohaloekut ka teistes riikides. Kasutades keskkonnasõbralikke meetmeid ja toote taaskasutamise strateegiat oleme saanud positiivse vastuse Euroopas.

Et rahuldada meie klientide nõudlusi, tagame kvaliteetse ja laia valmistoodete valiku ning valmisoleku meie laos. See on andnud meile hea maine ja suurepärase kliendibaasi. Kasvame edasi ja hoiame head mainet ka tulevikus.

KINDEL TUNNETUS ROOLIS

 

KINDEL TUNNETUS ROOLIS

Juhi ja kaassõitjate turvalisus kaasaegsetes autodes, pingelistes liilkusolukordades, sõltub otseselt kõikide osade seisukorrast pidurisüsteemis. Võttes arvesse asjaolu, et TCI tutvustas mitmetasandilist kvaliteedi kontrollsüsteemi oma tootmislehtedel; mis välistab võimaluse, et klientideni jõuaks nõuetele mittevastavad tooted.

Arenenud tehniline tugi, tehnoloogilised uuendused, laboratoorsed uuringud ning füüsilised tesid - garanteerimaks nõuetele vastavad, analoogselt uueväärsed, kvaliteedi omadused meie taastatud toodetele.

See kõik on kinnitatud tsertifikaadiga ISO 9001:2015

Cost-effective price

 

PARIM HINNA KVALITEEDI SUHE

Taastatud toote hind on 30-50% soodsam, võrreldes uue tootega, säilitades siiski võrdväärse kvaliteedi.

Contribution to the future

 

PANUSTAMINE TULEVIKKU

Keskkonna seisukord, mille jätame järgmistele põlvkondadele, sõltub täielikult meie tegudest. Toodete taaskasutus võimaldab tunduvalt vähendada tootmisest tulenevat tarbimist, mitte taastuvatele loodusvaradele, kuna vajab vaid osaliselt asendatavaid osi taastatavale tootele.

TCI on teadlik oma vastutusest töökeskkonna turvalisusest ning rakendab terviklikku sihtotstarbelist programmi, kaitsmaks töötajate tervist ning säilitada loodust.

IGAKS ÜLLATUSEKS TEEL

 

IGAKS ÜLLATUSEKS TEEL

Kõige karmimate kvaliteedi standartite järgimine on üks meie ettevõtte põhiprintsiipidest. Iga tootmisetapi tarbeks - detaili heakskiitmine, osadeks võtmine ja restaureerimisprotsess ise - rangete kriteeriumite ja tehniliste regulatsioonide arendus ja järgimine.

Protseduur lõpeb täismahus testiga taastatud tootele; andes Teile täieliku kindluse toote funktsionaalsuses, töökindluses ja vastupidavuses. Kinnitatud ostjale vastava garantiiga.

Truck-Center International

 firma esitlus (Flipbook show)


  Lisateabe saamiseks klõpsake pilti.